Реалізація активів банків на аукціонах

«Прозорро. Продажі »- один з найбільш затребуваних електронних сервісів, на якому успішно проходить акредитацію українські торгові біржі.

Варто відзначити, що на електронних платформах проводяться торги не тільки товарів і послуг певних компаній, але також проходять аукціони з реалізації активів кредитних організацій, які визнаються як не здатними проводити обов’язкові платежі.

Такі активи купуються іншими людьми і використовуються для самих різних цілей. Більш докладно отримати інформацію про подібних аукціонах, а також дізнатися про те, навіщо потрібні такі активи, які банківські організації їх надають і інше можна на сайті Асоціації біржових і електронних майданчиків aeaep.com.ua.

Варто зазначити, що можливість реалізації поступки права вимоги за кредитним договором, який укладається між банківською організацією і її клієнтом, може бути переданий на торги відповідно до законодавства України, тобто ніякі права сторін, та інші важливі пункти законодавства не порушуються.

При цьому аукціони з реалізації таких активів відбуваються досить просто і швидко, так як на платформі досить велика кількість покупців, які купують їх за досить низькою ціною. Всі дані про операції, покупця і просто про учасника аукціону є конфіденційними, а тому не поширюються і не передаються третім особам. При цьому всі операції в обов’язковому порядку перевіряються і тільки після цього проводяться, щоб уникнути ризику шахрайства. Перед тим, як кредитор потрапляє на біржу, він проходить відповідні перевірки і підтвердження, щоб виключити ризик якихось махінацій з його боку. За підсумком для того, щоб отримати активи, досить буде пройти просту реєстрацію і ознайомитися з особливостями аукціонів і правилами їх проведення на сайті, який був зазначений вище.

Categories: Статьи