Що робить менеджер ставок?

Як комерційно орієнтована людина, менеджер по торгах здатний розуміти всі вимоги, що стосуються процесу покупки. Його основна роль – управляти і керувати написанням заявки.

Роль менеджера ставок

Менеджери по ставкам потребують здібностей і характеристик, щоб успішно керувати командою і надавати високоякісні відповіді на тендери. Володіючи чудовими організаційними можливостями для управління кількома речами і великими групами текстовиків (можливо, з різних секторів), менеджери по заявкам є невід’ємною частиною успіху пропозиції. Старші менеджери по торгах в організації можуть управляти контрактами фірми на мільйони фунтів стерлінгів.

Успішним менеджерам за ставками необхідний певний рівень навичок для компетентного виконання своєї ролі, в тому числі:

  • Комерційна обізнаність: розуміння галузевих вимог і потреб покупця для оптимального узгодження реакції.
  • Організація: до встановлених термінів і декількох проектів менеджери по торгах також є менеджерами проектів і потребують організаційних навичок, щоб їх команда по торгах залишалася наміченою.
  • Комунікація: щоб отримати найбільш актуальні знання, організатору торгів необхідні відмінні комунікативні навички для спілкування з низкою зацікавлених сторін, які матимуть різний внесок у зміст заявки.

Розуміння процесу управління ставками

Щоб забезпечити ефективність процесу управління ставками, є два основних елементи, на яких має зосередитися менеджер ставок. По-перше, управління людьми, залученими в процес, і, по-друге, управління інформаційних та організаційних елементами процесу торгів. Повна інтеграція цих елементів забезпечує ефективну і добре структуровану пропозицію, яку буде виконано відповідно до специфікації і в строк.

Менеджери по ставкам зазвичай дотримуються структурованого підходу до процесу управління ставками; за кожною ставкою вони:

  • Вивчають документацію і розуміють вимоги і обсяг того, що запитує покупець.
  • Сплановують терміни і кількість днів, необхідних для завершення робіт
  • Призначають текстовиків з досвідом і спеціальними знаннями в галузі.
  • Щодня відстежують відсоток і прогрес ставки, щоб забезпечити її дотримання. Список всіх ставок та торгів можна переглянути на сайті sale.uub.com.ua.
  • Керують процесом огляду і збирають докупи всі підтверджуючі документи, елементи ціноутворення і стежать за подачею тендера.

На додаток до цього, менеджер по торгах буде постійно перевіряти процес і перебувати в тісному контакті з текстовиком або групою укладачів тендерних пропозицій, щоб гарантувати, що вони отримують необхідну інформацію і їм надана підтримка для завершення тендеру на найвищому рівні. Список комерційних тендерів можна переглянути на сайті https://sale.uub.com.ua/ru/filter/commercial-trades.

Як працює консультування з управління ставками?

Консультації з управління торгами грунтуються на розумінні того, що у клієнтів не завжди є час або ресурси для управління своїми торгами всередині компанії. В результаті процес від виявлення можливості до остаточної подачі завершується консультаційної фірмою з управління тендерними пропозиціями, такий як Українська біржа. З показником успіху більше 80% більше 500 клієнтів довіряють проведення тендерів з використанням надійного і перевіреного процесу, в тому числі:

За інтересом, пропозицію підтримки буде розіслано з докладним описом рівня вкладу, який хочеться отримати.

Categories: Статьи