Вибір електронного майданчика для авторизації в ПроЗорро — про що потрібно пам’ятати

Участь в тендерних торгах – це чудова можливість зекономити в процесі виконання державних замовлень. Починаючи з 2016-го року всі державні замовлення, що перевищують певний грошовий поріг повинні проводитись через систему ПроЗорро. На даний момент, є різні типи тендерних торгів.

Вони можуть бути відкритими і всі пропозиції учасників будуть доступні їх прямим конкурентам. Водночас, торги можуть бути обмеженнями й доступними лише окремим підприємствам. Є також таке поняття, як спрощенні торги і в таком разі замовник може самостійно обрати виконавця, якщо сума замовлення не перевищує мінімальний поріг в 50 тисяч гривень. В будь-якому випадку, важливою умовою є пошук акредитованого електронного майданчика. В цьому може допомогти сайт tender.uub.com.ua. Українська універсальна біржа – це досить популярний майданчик і в його надійності впевнилася величезна кількість підприємців та замовників.

Що потрібно брати до уваги

Обираючи електронний майданчик для авторизації в системі ПроЗорро, важливо пам’ятати про три основні аспекти:

  • Що таке майданчик – говорячи простими словами, майданчики можна назвати важливою частиною системи ПроЗорро. На ньому проводяться всі основні дії, починаючи з внесення документації до бази та закінчуючи відправкою заявки для участі в тендерній закупівлі. На електронному майданчику можна скористатися особистим кабінетом, пройти реєстрацію та виконувати всі інші дії, повзанні з участю в тендерах;
  • Який майданчик обирати – це вже справа кожної окремо взятої людини. Важливо розуміти, що майданчик повинен бути функціональним та зручним в користуванні. В цілому, різниця між електронними майданчиками полягає лише в тому, наскільки зручно буде ними користуватися;
  • Зміна вибору – це ще один цікавий момент. Дуже часто, виконавці не знають що робити, якщо раніше обраний майданчик не зовсім сподобався та не є зручним для використання. В таких ситуаціях можна просто змінити старий майданчик на новий та шукати нові тендери вже на ньому. При цьому, важливо взяти до уваги той момент, що уже взята до роботи закупівля повинна бути завершена на тому ж самому сайті.

Це і є основні моменти, які повинні враховуватися в обов’язковому порядку. Звичайно, якщо поглиблюватись в тему більш серйозно, можна знайти ще більше цікавих аспектів. Саме тому і не рекомендується обирати електронний майданчик без попередньо зробленого аналізу всіх варіантів.

Categories: Статьи