Закупівліздоров’я

Зазвичай, коли справа стосується закупівель товарів для здоров’я, якість є найважливішим аспектом. Насправді вартість зазвичай вважається менш важливою. Це не дивно: клієнти більше зацікавлені в отриманні якісного сервісу, що повністю відповідає потребам користувачів сервісу, ніж у дешевому сервісі. Хоча це не означає, що інші аспекти менш важливі.

Цілі та цінності

Місцева влада зазвичай публікують заяви про місію, соціальних цілях або список цінностей для соціального благополуччя в своєму районі. Щоб домогтися успіху і виграти тендери на медичне обслуговування в Prozorro, учасникам тендеру важливо не тільки продемонструвати свою обізнаність, а й мати реальне уявлення про те, як організація та підхід втілюють ці цілі і цінності. у відповідь. Якщо ви згодні з цінностями і цілями клієнтів в стратегічному підході і цілях, ви відразу отримаєте бонусні бали. Дізнатися про систему Prozorro можна на сторінці https://www.uub.com.ua/rus/otsenochnaya-deyatelnost/.

Наприклад, якщо уряд говорить про одну зі своїх корпоративних цілей, що полягає в збільшенні відсотка людей BAME, представлених на роботі по всьому округу, було б добре продемонструвати недавній охоплення співробітників BAME і то, як вони представлені в робочій силі.

Це не тільки покаже, що організація є найбільш придатною, а й що їхнім потребам було приділено увагу. І, звичайно ж, увагу до індивідуальних потреб тих, хто буде обслуговуватися, є ключовим елементом будь-якої роботи в галузі охорони здоров’я або соціального захисту. Дійсно, владі буде важко повірити в те, що щось можна зробити на практиці, якщо учасник торгів не зможе довести деякі роботи на етапі тендера.

Не турбуйтеся, якщо ви не виграєте з першого разу, особливо якщо це невеликий бізнес або компанія, яка почала працювати відносно недавно. Дійсно, ті, хто купує послуги або товари, зазвичай прагнуть до високої плинності кадрів і значного досвіду в наданні відповідних послуг. Якщо важко виграти тендери на охорону здоров’я, вам варто спробувати фреймворк. Вони часто більш доступні для малого бізнесу і мають багато можливостей працевлаштування.

Categories: Статьи